Почиње Светско првенство за јуниорке
Женска јуниорска рукометна репрезентација Србије спремна је за Светско првенство које почиње 24. јуна у Кини где ће се борити у оквиру групе Б.
Србија такмичење отвара у среду, 24. јуна, када ће у оквиру првог кола одмерити снаге са селекцијом Парагваја. 25. јуна, противник нашег тима биће Ангола, док ће групну фазу затворити мечом против Аустрије, који је на програму у суботу, 27. јуна.
Све три утакмице наше репрезентације играју се у истом термину, у 14 часова по локалном времену, што је 8 часова ујутру по српском времену.
Уколико Србија буде у прве две екипе у групи, иду у главну рунду где ће се укрстити са групом А.
Овим путем желимо срећу нашим јуниоркама!