Јуниори одиграли пријатељски меч против Чешке


Мушка јуниорска репрезентација Србије одиграла је у Врбасу пријатељски меч против селекције Чешке, у склопу завршних припрема за предстојеће Европско првенство у Румунији.

Орлићи су поражени резултатом 28:21, а други меч против Чешке играју већ 27. јуна. 

Наше рукометаше чека Европско првенство које почиње 8. јула и трајаће до 19. јула.

 

 

 

Документи

ЗАПИСНИК