Јуниори одиграли други пријатељски меч
Мушка јуниорска репрезентација Србије одиграла је и други пријатељски меч против вршњака из Чешке у склопу припрема пред Европско првенство. Гости су савладали наше Орлиће минималним резултатом 34:33.
Јуниори настављају са припремама у Врбасу, где ће бити до 1. јула, а потом стижу у Ковилово где ће обављати тренажне активности до 7. јула када путују у Румунију на Европско првенство.